Новини системи інтелектуальної власності

ВОІВ: офіційно запущено новий IP Portal

Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ) повідомила про запуск нового IP Portal – порталу, який стане «єдиним вікном» доступу до повного спектру послуг ВОІВ у сфері інтелектуальної власності (ІВ). Нова версія порталу забезпечує більшу послідовність у взаємодії з ВОІВ для користувачів профільних послуг щодо патентів, знаків для товарів і послуг та промислових зразків, залишаючи незмінними робочі процеси організації.

Актуалізовано неофіційний переклад українською мовою стандарту ВОІВ ST.3

У підрубриці «Стандарти ВОІВ» рубрики «Стандарти у сфері інтелектуальної власності» розміщено актуалізований неофіційний переклад українською мовою стандарту ВОІВ ST.3 «Рекомендований стандарт стосовно двобуквених кодів для представлення держав, інших адміністративних одиниць та міжурядових організацій» («Two-letter codes for the representation of states, other entities and intergovernmental organizations») відповідно до його чинної редакції, опублікованої ВОІВ у вересні 2019 року.

Всього зареєстровано понад 569 тис. охоронних документів

Станом на 1 вересня 2019 року (з 1992 року) до державних реєстрів внесено 569 604 охоронних документів на ОПВ: 124 834 патенти на винаходи; 136 798 патентів на корисні моделі; 40 048 патентів на промислові зразки; 264 762 свідоцтва на знаки для товарів і послуг з урахуванням розділених реєстрацій.

СПЕЗ Укрпатенту набирає обертів

Відомо, що система подання електронних заявок (СПЕЗ) Укрпатенту користується популярністю. Про це свідчить кількість заявок, які надійшли завдяки цій системі протягом 8 місяців поточного року.

Щодо переходу на міжнародний формат банківських рахунків

До відома заявників та винахідників! АТ «Укрексімбанк» та АБ «Укргазбанк» запроваджують міжнародний номер банківського рахунку (IBAN).

З 05.08.2019 відповідно до постанов Національного банку України від 28.12.2018 №162 та від 22.02.2019 №41 АТ «Укрексімбанк» та АБ «Укргазбанк» почали відкривати клієнтам нові рахунки за стандартом IBAN.

Оновлення багатомовного термінологічного порталу WIPO Pearl

Оновлення багатомовного термінологічного порталу WIPO Pearl

Нагадуємо, що багатомовний термінологічний портал WIPO Pearl надає вільний доступ до безлічі науково-технічних термінів, що використовуються в заявках РСТ та національних патентних документах, а також до ключових юридичних термінів РСТ всіма 10 мовами публікацій РСТ. Це допомагає розвитку більш точного та послідовного використання термінів цими мовами та полегшує пошук та обмін науковими та технічними знаннями.

ВОІВ ПОЧИНАЄ НАДАВАТИ ПОСЛУГИ З ВРЕГУЛЮВАННЯ СУПЕРЕЧОК ЩОДО ДОМЕННИХ ІМЕН .CN ТА .中国

Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ) повідомляє про початок надання послуг з врегулювання суперечок, які стосуються доменних імен, для доменів .CN і.中国. Центр ВОІВ з арбітражу та посередництва починає надавати послуги для національних доменів верхнього рівня (ccTLD) .CN і. 中国 (Китай), які входять до числа найбільших доменів в світі.

Розміщено Річні технічні звіти з інформаційної діяльності відомств промислової власності за 2018 рік

У зв’язку з оприлюдненням на спеціальному ресурсі ВОІВ Річних технічних звітів з інформаційної діяльності відомств промислової власності за 2018 рік, у т.ч. Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, підготовлених для ВОІВ згідно з відповідними циркулярами, у розділі "Статистика, звіти, плани" розміщено їх українськомовні версії.

Сторінки