Цікава інформація

Стартап власного винаходу. До Дня винахідника і раціоналізатора України

У нашій країні чимало успішних технологічних стартапів, і з кожним роком їх кількість зростає. Напередодні Дня винахідника і раціоналізатора, який цьогоріч припадає на 21 вересня, пропонуємо огляд цікавих і самобутніх стартапів українців за останні роки. Матеріал підготовлено колективом відділу довідково-інформаційного фонду експертизи відділення нормативно-інформаційного забезпечення Укрпатенту.

Панорама інновацій: українські винаходи та новітні розробки

Молоде українське бачення благоустрою міст, органічні добрива з відходів птахівництва, оправа для окулярів з кавової гущі, цифрові інструменти для завчасного виявлення небезпечних хвороб, інноваційні українські проекти, які отримали дорогу до життя. Пропонуємо ознайомитися з добіркою цікавинок зі світу інновацій.

Панорама інновацій: українські винаходи та новітні розробки

Розумна кнопка для виклику медсестри в лікарні; українські бджоли, які спілкуються через смартфон; винаходи юних українців, які змінять світ. Пропонуємо ознайомитися з добіркою цікавинок зі світу інновацій.

Відкриття чи винахід: час переоцінити Нобелівську премію з фізики?

У своїй статті для WIPO Magazine речник Шведської національної ради інноваторів та голова Стокгольмської асоціації інноваторів Ор'ян Страндберг вказує на брак визнання досягнень індивідуальних винахідників на національному рівні і, відповідно, низький рівень їх підтримки та заохочення з боку суспільства та держави, особливо порівняно з масштабами фінансування науково-дослідницької роботи.

Панорама інновацій: українські винаходи та новітні розробки

Українка в світовому рейтингу новаторів, новий вітрогенератор з широким спектром застосування, електромобіль за 25 тис. грн, безпечніше прицілювання та мобільний додаток для пошуку сміття в Карпатах. Пропонуємо до ознайомлення підбірку цікавинок зі світу інновацій.

Панорама інновацій: українські винаходи та новітні розробки

Екологічна упаковка з харчових інгредієнтів, люмінесцентна тротуарна плитка нового покоління, здоровий якісний сон та визнаний світом вічний олівець. Пропонуємо до ознайомлення підбірку цікавинок зі світу інновацій.

Панорама інновацій: українські винаходи та новітні розробки

Електромобіль, перероблений з електровелосипеда винахідливим українцем, шість креативних львівських стартапів, які змагаються у конкурсі Британської Ради, модуль для висадки на Місяць від американо-українського підприємця та визнання юних українських новаторів на Олімпіаді геніїв у США. Пропонуємо до ознайомлення підбірку цікавинок зі світу інновацій.

Панорама інновацій: українські винаходи та новітні розробки

Система розпізнавання мін від українського стартапу, військові винаході від акторки, нові технології 3D-друку металом, мобільний додаток для бджолярів та фермерів. Пропонуємо до ознайомлення підбірку цікавинок зі світу інновацій.

ЄПВ вітає переможців European Inventor Award 2019

20 червня 2019 року Європейське патентне відомство (ЄПВ) на церемонії у Відні відзначило винахідників з Австрії, Франції, Японії, Нідерландів та Іспанії нагородою European Inventor Award 2019. Лауреати мають видатні досягнення у сфері переробки пластику, діагностики раку, технологій виготовлення акумуляторних батарей, морських технологій проти обростання, а також у тестуванні ДНК.

Сторінки