База даних Перспективні винаходи України
Українська  English


Вхід
Ім'я:
Пароль:
Зареєструватись

Шановні друзі!


Відомо, що в розвинутих країнах саме інтелектуальна власність становить значну частину капіталу багатьох підприємств і компаній.

Практичне використання вітчизняних винаходів у різноманітних галузях діяльності — це важливе соціально-економічне завдання. Його реалізація є необхідною передумовою для розбудови конкурентоспроможної економіки, розвитку венчурного підприємництва і трансферу технологій.

Метою створення бази даних «Перспективні винаходи України» є сприяння комерційній реалізації інноваційного потенціалу українських винахідників, інженерно-технічних працівників і науковців, просуванню вітчизняних розробок на вітчизняний та зарубіжний ринки. Цей спеціалізований інформаційний ресурс, доступний як фахівцям, так і широкому загалу, сприятиме також формуванню стабільного конкурентного середовища для бізнесу.

Власники патентів на представлені в БД винаходи, які визнано перспективними Експертною радою, створеною при НАН України, готові до співробітництва з підприємцями, інвесторами та іншими особами, зацікавленими у впровадженні винаходів.